Cerere pentru Ride-Along

Secțiune în care civilii pot cere o sesiune de ride-along alături de un Deputy Sheriff.

Moderator: LSSD Executive Staff

Locked
Los Santos County
Los Santos County Sheriff's Department
Los Santos County Sheriff's Department

Cerere pentru Ride-Along

Post by Los Santos County » Sun Jan 27, 2019 12:43 pm

SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT
CERERE PENTRU RIDE-ALONG
SH-RA-100

INFORMAȚII DE CONTACT

NUME COMPLET ADRESĂ ORAȘ STAT COD POȘTAL
NUME ADRESĂ ORAȘ STAT 00000
NUMĂR DE TELEFON EMAIL SEX RASĂ DATA NAȘTERII
000-0000 EMAIL M/F RASĂ ZZ/LL/AAAA

ORELE PROGRAMĂRII / DATELE PROGRAMĂRII

ALEGEȚI O DATĂ CARE VĂ ESTE CONVENABIL. VĂ RUGĂM SĂ PERMITEȚI CÂTEVA ZILE DE LA DATA APLICAȚIEI PENTRU DATA PE CARE AȚI ALES-O. O SĂ PRIMIȚI O NOTIFICARE PE TELEFON DACĂ SUNTEȚI ACCEPTAT PENTRU UN RIDE-ALONG, ALĂTURI DE DATA PROGRAMĂRII.
ALEGERE #1 DATA ORA SECȚIA
LASĂ GOL ZZ/LL/AAAA 00:00 Blueberry Patrol Station/Montgomery Patrol Station/Palomino Creek Patrol Station
ALEGERE #2 DATA ORA SECȚIA
LASĂ GOL ZZ/LL/AAAA 00:00 Blueberry Patrol Station/Montgomery Patrol Station/Palomino Creek Patrol Station
ALEGERE #3 DATA ORA SECȚIA

MOTIVELE PENTRU CARE SOLICITAȚI ACEST RIDE-ALONG::
RĂSPUNDE AICI

ACORD PRIVIND ASUMAREA RISCURILOR DE VĂTĂMARE, RENUNȚAREA ȘI ELIBERAREA DESPĂGUBIRILOR ȘI ACORDULUI DE ÎNDEMNIZAȚIE

EU, NUME PRENUME, (având/neavând) vârsta legală de 18 ani fiind și nefiind un membru activ al San Andreas Sheriff's Department, am o depus o cerere voluntară să particip ca pasager într-un vehicul ca pasager într-un vehicul desemnat San Andreas Sheriff's Department și să acompaniez un membru al Sheriff's Department în timpul serviciului iar,

Sheriff's Department este doritor să particip ca într-un vehicul desemnat San Andreas Sheriff's Department și să acompaniez un membru al Sheriff's Department în timpul serviciului respectând normele de siguranță.

Prin urmare, cu temeiul permisiunii de a participa ca pasager într-un vehicul desemnat San Andreas Sheriff's Department și de a acompania un membru al Sheriff Department în timpul serviciului, sunt de acord cu următoarele:

1. Sunt conștient că munca San Andreas Sheriff's Department este periculoasă și ca risc să fiu vătămat corporal, sau chiar ucis, iar bunurile mele pot suferi de asemenea distrugeri pe parcursul sesiunii de ride-along.

2. Sunt conștient că San Andreas Sheriff's Department, Scott Baker, Sheriff și oricare membru al departamentului nu sunt responsabili pentru nici o daună provocată mie sau bunurilor mele pe parcursul ride-alongului și că nu pot fi trași la răspundere intr-o curte de judecată.

Declar că am citit cu atenție și inteleg conținuturile acestui document, și semnez acordul meu din propria mea voință.

DATA SEMNĂTURA APLICANTULUI SEMNĂTURA PĂRINTELUI SAU TUTORELUI LEGAL (dacă aplicantul este minor)
ZZ/LL/AAAA SEMNĂTURĂ SEMNĂTURĂ

Code: Select all

[divbox=white][center][b][size=80]SAN ANDREAS SHERIFF'S DEPARTMENT[/size][/b][/center][size=80][aligntable=left,0,214,0,0,0,0][b]CERERE PENTRU RIDE-ALONG[/b][/aligntable][/size][size=70][aligntable=left,0,155,0,0,0,0]SH-RA-100[/aligntable][/size]
[hr][/hr]
[table]
[tr]
[td][size=75][b][center]INFORMAȚII DE CONTACT[/center][/b][/size][/td]
[/tr]
[/table][hr][/hr]
[table]
[tr]
[td][size=75][b]NUME COMPLET[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]ADRESĂ[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]ORAȘ[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]STAT[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]COD POȘTAL[/b][/size][/td][/tr]
[tr]
[td][size=75]NUME[/size][/td]
[td][size=75]ADRESĂ[/size][/td]
[td][size=75]ORAȘ[/size][/td]
[td][size=75]STAT[/size][/td]
[td][size=75]00000[/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75][b]NUMĂR DE TELEFON[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]EMAIL[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]SEX[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]RASĂ[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]DATA NAȘTERII[/b][/size][/td][/tr]
[tr]
[td][size=75]000-0000[/size][/td]
[td][size=75]EMAIL[/size][/td]
[td][size=75]M/F[/size][/td]
[td][size=75]RASĂ[/size][/td]
[td][size=75]ZZ/LL/AAAA[/size][/td]
[/tr][/table][hr][/hr]
[table]
[tr]
[td][size=75][b][center]ORELE PROGRAMĂRII / DATELE PROGRAMĂRII[/center][/b][/size][/td]
[/tr]
[/table][hr][/hr]
[size=75]ALEGEȚI O DATĂ CARE VĂ ESTE CONVENABIL. VĂ RUGĂM SĂ PERMITEȚI CÂTEVA ZILE DE LA DATA APLICAȚIEI PENTRU DATA PE CARE AȚI ALES-O. O SĂ PRIMIȚI O NOTIFICARE PE TELEFON DACĂ SUNTEȚI ACCEPTAT PENTRU UN RIDE-ALONG, ALĂTURI DE DATA PROGRAMĂRII.[/size][hr][/hr]
[table]
[tr]
[td][size=75][b]ALEGERE #1[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]DATA[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]ORA[/b][/size][/td]
[td][size=75][b]SECȚIA[/b][/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75][color=#FFFFFF]LASĂ GOL[/color][/size][/td]
[td][size=75]00:00[/size][/td]
[td][size=75]Blueberry Patrol Station/Montgomery Patrol Station/Palomino Creek Patrol Station[/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75][b]ALEGERE #2[/b][/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75]Blueberry Patrol Station/Montgomery Patrol Station/Palomino Creek Patrol Station[/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75][b]ALEGERE #3[/b][/size][/td]
[/tr]
[tr]
[/tr]
[/table][hr][/hr]
[table]
[tr]
[td][size=75][b]MOTIVELE PENTRU CARE SOLICITAȚI ACEST RIDE-ALONG::[/b][/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75][u]RĂSPUNDE AICI[/u][/size][/td]
[/tr]
[/table][hr][/hr]
[table]
[tr]
[td][size=75][b][center]ACORD PRIVIND ASUMAREA RISCURILOR DE VĂTĂMARE, RENUNȚAREA ȘI ELIBERAREA DESPĂGUBIRILOR ȘI ACORDULUI DE ÎNDEMNIZAȚIE[/center][/b][/size][/td]
[/tr]
[/table][hr][/hr]
[table][tr][td][size=75]EU, NUME PRENUME, (având/neavând) vârsta legală de 18 ani fiind și nefiind un membru activ al San Andreas Sheriff's Department, am o depus o cerere voluntară să particip ca pasager într-un vehicul ca pasager într-un vehicul desemnat San Andreas Sheriff's Department și să acompaniez un membru al Sheriff's Department în timpul serviciului iar,

Sheriff's Department este doritor să particip ca într-un vehicul desemnat San Andreas Sheriff's Department și să acompaniez un membru al Sheriff's Department în timpul serviciului respectând normele de siguranță.

Prin urmare, cu temeiul permisiunii de a participa ca pasager într-un vehicul desemnat San Andreas Sheriff's Department și de a acompania un membru al Sheriff Department în timpul serviciului, sunt de acord cu următoarele:

1. Sunt conștient că munca San Andreas Sheriff's Department este periculoasă și ca risc să fiu vătămat corporal, sau chiar ucis, iar bunurile mele pot suferi de asemenea distrugeri pe parcursul sesiunii de ride-along.

2. Sunt conștient că San Andreas Sheriff's Department, Scott Baker, Sheriff și oricare membru al departamentului nu sunt responsabili pentru nici o daună provocată mie sau bunurilor mele pe parcursul ride-alongului și că nu pot fi trași la răspundere intr-o curte de judecată.

Declar că am citit cu atenție și inteleg conținuturile acestui document, și semnez acordul meu din propria mea voință.

[/size][/td][/tr][/table][hr][/hr]
[table][tr]
[td][size=75][center][b]DATA[/b][/center][/size][/td]
[td][size=75][center][b]SEMNĂTURA APLICANTULUI[/b][/center][/size][/td]
[td][size=75][center][b]SEMNĂTURA PĂRINTELUI SAU TUTORELUI LEGAL (dacă aplicantul este minor)[/b][/center][/size][/td]
[/tr]
[tr]
[td][size=75][center]ZZ/LL/AAAA[/center][/size][/td]
[td][size=75][center]SEMNĂTURĂ[/center][/size][/td]
[td][size=75][center]SEMNĂTURĂ[/center][/size][/td]
[/tr][/table][hr][/hr][/divbox]

Locked