Întrebări și Răspunsuri

Aici poți găsi informații despre modul de angajare Los Santos County Sheriff's Department

Moderators: LSSD Executive Staff, LSSD Command Staff, ASD: TB, ASD: TB Commanding Officer, ASD: TB Command Staff

Forum rules
Numele pe GOV trebuie sa fie "Nume Prenume" (e.g. Aushley Walsh)
Daca nu aveti numele sub acest format, trebuie sa faceti o cerere de schimbare a numelui aici.
Post Reply
Los Santos County
Los Santos County Sheriff's Department
Los Santos County Sheriff's Department

Întrebări și Răspunsuri

Post by Los Santos County » Sat Feb 02, 2019 2:56 pm

LOS SANTOS COUNTY SHERIFF'S DEPARTMENT
TRAINING BUREAU
"JUSTICE THROUGH KNOWLEDGE"

Întrebări și Răspunsuri

Acest thread deservește drept o librărie pentru cele mai frecvent întâlnite întrebâri cu privire la procesul de recrutare din cadrul LSSD. Înainte de a posta pe aceasta pagină, asigură-te ca ai parcurs lista și ai citit tot materialul valabil, pentru a nu întreba același lucru din nou.

Doar șerifii ce fac parte din Training Bureau au dreptul de a răspunde.

Întrebări puse frecvent (FAQ)

Ce pot vedea în secțiunea de recrut?
  • În calitate de vizitator sau recrut, poți vedea doar informațiile publice disponibile despre program și nimic altceva. În plus, drept recrut, poți vedea listele publice și manualele adiționale.
Când se deschide sesiunea academică?
  • Răspunsul mereu va fi ”nu este o dată fixă”. Sesiunile academice sunt deschise strict pentru a ocupa locurile disponibile, fiind anunțate din timp.
Am nevoie de permisiune de double-faction?
  • Dacă ești membru al unei facțiuni oficiale, invitat sau nu, este necesar să ceri permisiuni de double-faction. Fără această permisiune poți fi respins din sesiunea academică.
Pot să aplic pentru altă facțiune în același timp?
  • Nu. Vei fi respins din sesiunea academică pentru acest lucru.
Ce se întâmplă dacă am un cazier administrativ bogat?
  • Candidații care au sancțiuni administrative în ultimele două (2) luni pot fi respinși pentru acest lucru.
Unde găsesc aplicația? Ce pot face dacă nu mă pot prezenta la cursuri?
  • Poți aplica și încerca să stabilești o dată pentru o sesiune privată cu unul dintre instructori. Dacă acest lucru nu este posibil, așteaptă pentru următoarea sesiune academică cu speranța că programul tău va fi mai liber.
ffff

Post Reply